2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Es būšu!

No 18.februāra “Mārītes” grupas bērniem bija projektu nedēļa ar mērķi iepazīt dažādas profesijas un izsapņot savu nākotnes vīziju. Prezentācija bija jāsagatavo mājās kopā ar vecākiem sev vēlamā formā, izmantojot jebkuras tehnoloģijas. Projekta uzdevums bija iemācīties publiski uzstāties un sniegt prezentāciju par veikto darbu.

Bērnu izvēlētās profesijas ir dažādas ar interesantiem stāstiem .Markuss vēlas kļūt par mednieku, kurš rūpēsies par mežu un dzīvniekiem, Linards par tālbraucēju, jo grib aizbraukt uz Baltkrieviju tāpat kā viņa tētis. Agris vēlas kļūt par pavāru- kritiķi, jo grib īpaši aprakstīt garšu sajūtas, tāpēc kritiķis. Agris savā prezentācijā demonstrēja video recepti, kurā pats gatavo ābolkūku ,cienastu saviem grupas bērniem. Savukārt, Emīlija  būs darba dienās friziere, bet brīvdienās dziedātāja ,Enija būs dziedātāja-māksliniece ,Elīze kļūs par baletdejotāju, Estere par frizieri, bet Amēlija friziere savā salonā ”Mīlestība”.

Paldies vecākiem ,kuri atbalstīja, uzdrošināja un palīdzēja tapt bērna  prezentācijai.

Lai piepildās mūsu bērnu mazie sapņi, kad viņi kļūs lieli!!!

Grupas skolotāja Lāsma Veigule

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider