2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Garšīga tradīcija, kas palīdz kļūt vēl tuvākiem…

Smiltenes vidusskolas ēkā Rīgas ielā visu šo nedēļu smaržo pēc piparkūkām un Ziemassvētkiem. Bērni kopā ar skolotājām, audzinātājām un auklītēm cep piparkūkas. Talkā vienmēr nāk arī mammas, tēti un vecvecāki. Viss notiek tāpat kā mājās, ģimenē. Tikai saime ir daudz lielāka un līdz ar to arī vairāk prieka, smieklu un mīļuma…

“Piparkūku cepšanas tradīcija Smiltenes vidusskolā ir vismaz desmit gadus sena,” stāsta direktores vietniece skolas ēkā Rīgas ielā Inese Raiskuma.
“Bērni šo brīdi tik ļoti gaita, ka jau mēnesi iepriekš pierakstās rindā, kurā laikā attiecīgā klase vai bērnudārza grupiņa piparkūkas ceps. Nedēļu pirms Ziemassvētku eglīšu pasākumiem laiks skolas virtuvē ir aizpildīts līdz pēdējai sekundei… Bērniem un skolotājiem lielajā pirmssvētku steigā tā ir jauka iespēja mīļā, sirsnīgā gaisotnē pabūt kopā un kopīgi darbojoties kļūt vēl tuvākiem…”
Uzminiet, kas skaistajā groziņā danco? – “Taurenīšu” ceptās piparkūkas!

Baiba Vahere

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider