2019. gada 18. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Ieskats profesiju pasaulē

Š.g. 9. februārī Smiltenes vidusskolas  5.a un 5.c klases  skolēni, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, devās mācību ekskursijā uz Vidzemes Olimpisko cetru Valmierā.
Ekskursijas mērķis bija – izzināt kā darbojas VOC, kādu profesiju pārstāvji te strādā un kāds ir viņu ikdienas darba ritms, kā arī veicināt skolēnu pašizaugsmi un karjeras izvēli.
Ekskursijas vadītājas bija mārketinga speciālistes un pasākumu organizatores –  Anita Upeniece un Jolanta Dukure.
Ekskursijas laikā skolēni apmeklēja VOC dažādās zāles, tikās ar atbildīgajiem darbiniekiem un strādniekiem, kas veic sporta zāļu transformēšanu atbilstoši pasākumiem. Sekoja mākslīgā un dabīgā seguma sporta laukumu apskate, diskusija par to izmantošanas iespējām, plusiem un mīnusiem.
Skolēni noskaidroja, kādu profesiju pārstāvji strādā Olimpiskajā centrā, kāda ir viņu atbildība, darba pienākumi, kāda izglītība un pieredze nepieciešama šiem  ieņemamajiem amatiem: vadītājs, grāmatvedis, tehniskie darbinieki, treneri, mārketinga speciālisti, jurists, fizioterapeits. Starp uzdotajiem jautājumiem izskanēja arī – kādi speciālisti būs nepieciešami VOC pēc 10 gadiem? Mērķtiecīgi, vai ne? Savukārt, būtiskākais secinājums – lai varētu kļūt par labu speciālistu ir cītīgi jāmācās un  jāiegūst  laba izglītība.
Ekskursijas otrajā daļā skolēniem tika dota iespēja apskatīt ledus halli, iepazīsties  ar ledus sagatavošanas metodi un tehniku.

Paldies par šādu iespēju, ielūkoties plašajā profesiju pasaulē!

5.a un 5.c klases audzinātājas

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider