2019. gada 17. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Mazpulku rudens forumā

Laiks atkal steidzas…Vēl sestdien smaržoja lapas Smiltenes tehnikuma apkārtnē, bet šodien jau jāiet stundās un jādomā kādas tulpes stādīsim par godu Latvijas valsts dzimšanas dienai.

Smiltenes tehnikumā agrā sestdienas rītā, 13.oktobrī, bija ieradušies lieli un mazi mazpulcēni no visas Vidzemes. Draudzība, sirsnība valdīja visapkārt. Te nebija svešo, te visi bija savēji. Lai cik gadu mazpulcēniem, viņi vienmēr paliek savējie uz visiem laikiem.
Smiltenes novadu pārstāvēja Variņu Mazpulks, iegūstot pateicību par paveikto, sagatavojot bērnus forumam.

No visas Vidzemes gandrīz 100 mazpulcēni dalījās pieredzē, tirgojās pie veikala Top, aizstāvēja savus projektus. Lai veiksme turpmāk. Uzstādiet augstākus mērķus un vairāk sasniedziet!

Ziemeru Mazpulks izcēlās ar Rudens darbu izstādei “Augsim Latvijai”, vadītājs Jānis Bērtiņš. Bejas mazpulkam bija orģināla ideja par Latvijas koku. Visi bija priecīgi un gandarīti. Lai veicas visiem arī turpmāk. Paldies Smiltenes tehnikumam par uzņemšanu, vecākiem par sapratni, jo bez viņiem būtu grūti realizēt visas idejas.

Daiga Ermane,
Variņu pamatskolas skolotāja

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider