2019. gada 18. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Miķeļdienas tirdziņš Smiltenes vidusskolā

Smiltenes vidusskolas pasākumos jaunāko klašu skolēnus parasti atbalsta vecākie skolasbiedri. Miķeļdienas tirdziņš ir svētki, kurus visai skolai sarūpē trešo, ceturto un piekto klašu audzēkņi. Tirgošanās notiek visās trīs Smiltenes vidusskolas ēkās.

Īpašs prieks par tiem skolēniem, kuri, domājot par savu piedāvājumu, priekšroku deva videi draudzīgiem, Latvijā audzētiem produktiem!

Tuvojoties 30.septembrim, bērnu mājās aizvien biežāk izskanēja: “Mammīt, tēti, cik vēl ilgi līdz Miķeļdienas tirgum? Piecas, četras dienas? Man vēl tik daudz jāpaspēj! Vecmāmiņ un vectētiņ, jūs palīdzēsiet?” – Un tālāk jau vien tikai katrā ģimenē zināms, kā pagāja turpmākās dienas, vakari un stundas… Kādam mazajam tirgotājam nāca talkā mamma, kādam tētis, lielā māsa vai brālis, vēl kādam – māsīca, brālēni vai krustvecāki… Un kopā tapa darbiņi, kuros ieguldīts daudz, daudz mīlestības!

Savukārt skolā, vizuālās mākslas stundās bērni gatavoja plakātus, kuros reklamēja savu preci.

Pircēji aizgāja mājās pilniem groziem, guvuši daudz priecīgu un skaistu emociju, kas vienmēr virmo tur, kur katrs vēlas dalīties ar labāko un skaistāko, kas viņam ir.

FOTO

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Dace Ciekure, Inga Deigele, Baiba Vahere

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider