2019. gada 18. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Nacionālā skaļās lasīšanas programma Smiltenes vidusskolas bibliotēkā

Smiltenes vidusskolas bibliotēkā  ir noslēgusies konkursa “Skaļā lasīšana” pirmā kārta. Tajā piedalījās 170 piekto un sesto klašu skolēni. Tā kā dalībnieku bija tik daudz, tika nolemts skolā organizēt vēl vienu atlases posmu, lai izvēlētos labākos no labākajiem.
Pavisam uzaicināti  bija 19 skolēni –  Patriks Kalniņš, Samanta Kvitko, Jēkabs Kulbergs, Adrians Krauklis, Pēteris Poikāns, Marta Emīlija Grīnberga, Gabriela Gulbe, Jasmīna Pakalna, Emīls Čukurs, Alise Brikmane, Reinis Štefura, Karīna Fjodorova, Kristers Vilkasts, Emīlija Seņka, Kristers Purviņš, Emīlija Kalniņa, Eduards Fabiāns, Armands Mellis, Samanta Smekša, bet piedalījās 16. Šie skolēni 7.februārī sacentās par iespēju pārstāvēt skolu otrajā kārtā novadā.
Paldies skolotājām un bibliotekārēm, kas palīdzēja novērtēt skolēnu sniegumu! Žūrijas darbā piedalījās bibliotekāres Adrija Rubina, Gunta Bērziņa un Inguna Kudlāne, kā arī skolotājas Inese Lipstoka un  Regīna Melzoba.

Uz otro kārtu tika izvirzīti:
REINIS ŠTEFURA – 5.c klase
JĒKABS KULBERGS – 6.a klase
SABĪNE LAPIŅA – 6.a klase
PATRIKS KALNIŅŠ – 6.c klase
JASMĪNA PAKALNE – 6.d klase
EMĪLIJA SEŅKA –  6.d klase

Paldies, visiem dalībniekiem! Jūsu lasītprasme arvien uzlabojas!
Turēsim īkšķus, lai mūsu skolas pārstāvjiem novada kārtā, kas notiks 21.martā, Smiltenes novada bibliotēkā, viss izdodas!

Inguna Kudlāne

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider