2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Otrā vieta otrreizējo materiālu vākšanas akcijā

Smiltenes vidusskolai Vides izglītības projekta “Cilvēks vidē” otrreizējo materiālu vākšanas akcijā “Dabai labu darīt” – otrā vieta! Skolēni ieguvuši arī trešo vietu Latvijā izlietoto bateriju vākšanas akcijā. 24.maijā čaklākie makulatūras un izlietoto bateriju vācēji devās braucienā uz “Latvijas Meža dienām” Tērvetē, kur skolēni varēja iesaistīties vairāk nekā astoņdesmit dažādās radošajās darbnīcās  – Meža izziņas pieturās.

“Radošo piedāvājumu bija tik daudz, ka sev tīkamu nodarbi atrada ikviens,” stāsta skolotāja Vija Sokolova. “Diena pagāja nemanot! Daži pētīja sēklu paraugus, citus vairāk interesēja meža stādīšanas paraugdemonstrējumi un profesijas, kas saistītas ar mežsaimniecību. Skolēni ar lielu interesi vēroja to, cik daudzveidīgi radoši koku var izmantot celtniecībā un mēbeļu ražošanā. Mazākie bērni zīmēja, veidoja, stādīja kokus un puķes, uzzināja, ar ko nodarbojas mežsaimnieki, arboristi, ar kādu tehniku strādā mežā.”
Bērni mājās atgriezās priecīgi, uzzinājuši daudz jauna un apņēmības pilni – dabai labu darīt arī turpmāk.

Teksts: Baiba Vahere

Foto: no skolēnu personiskā arhīva

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider