2019. gada 18. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Palsmanes pamatskolas skolēni piedalās “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratonā” Madonā

26. septembrī skolas mājturības pulciņa meitenes ar skolotāju Ivetu Kalniņu pārstāvēja skolu festivālā “Laiks labiem darbiem”. Pasākumā pulcējās 26 komandas no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm. Festivāla organizētāji VISC un Madonas bērnu un jauniešu centrs. Festivāla laikā katra komanda prezentēja savu “Labo darbu”, kā arī vērtēja citu sniegumu. Skolas komanda pasākuma dalībniekiem piedāvāja darboties savā radošajā darbnīcā – veidot apsveikumus Latvijas dzimšanas dienai. Bija iespēja darboties arī citu komandu organizētajās darbnīcās.
Noslēgumā visas komandas vienojās kopējam “Labajam darbam”- 100 hortenziju stādīšanai Madonas pilsētai. Daļa no komandas stādīja hortenzijas, daļa veidoja kopēju zīmējumu, kurš greznos hortenziju dobi.
Festivāls noslēdzās ar koncertu un “Labo darbu “darītāju godināšanu. Mājup mājturības pulciņa meitenes atgriezās ar jauniem iespaidiem un idejām nākošajiem Labajiem darbiem!

Skolotāja Ilva Pētersone

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider