2019. gada 23. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

“Piešuj sev Valentīnu!”

Kas īsti ir Svētā Valentīna diena un kādas – patiesi mīlošu cilvēku attiecības? Vai skaisti vārdi ir vienīgais, kas nepieciešams, lai parādītu, ka kādu mīli? Ko spēj dot neizdevušās attiecības? Kā jauniešu attiecības uztver viņu vecāki? – Uz šiem un citiem, pārdomas rosinošiem, nopietni nenopietniem jautājumiem 14.februāra vakarā atbildes meklēja Smiltenes tehnikuma audzēkņi pasākumā “Piešuj sev Valentīnu!”

Skolas jauniešiem mīlestība nav iedomājama bez dziesmām, dejām, sirsnīgiem jokiem, draiskas koķetērijas, elegances, šarma un arī bez skumjām, kad dzīvē viss notiek citādāk, nekā iecerēts skaistākajos sapņos.

Bija arī “īstas” kāzas ar “smalkajiem un lauku” radiem. Un kāds kavalieris, kurš iecerētā daudzu ziedu medus vietā no vienas ņipras meitu mātes saņēma groziņu, ar ko gaidīt rudeni un doties bekot…

Latvijā par Svēto Valentīna dienu pieņemts vairāk runāt, bet Smiltenes tehnikuma jaunieši pārliecināja, ka šos svētkus var arī skaisti nosvinēt…

Teksts: Baiba Vahere

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider