2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Sākusies Vidzemes JĢS jaunā sezona

Vidzemes Jauno Ģeogrāfu skolas 21.sezona sākās 22.septembrī un, kā katru gadu, arī šogad to apmeklēja  Smiltenes vidusskolas skolēni. Pirmās nodarbības tēma bija “Latvijai – 100”. Nodarbības uzdevumi bija gan par lielajiem valsts svētkiem, gan par mūsu valsti gadsimta griezumā. Vidzemes Jauno ģeogrāfu skolas žūrija  veikusi vairākas izmaiņas – vidusskolas klašu grupu apvienošanu vienā (10. – 12.klase), jauna veida uzdevumu iesaistīšanu.
Pirmajā nodarbībā kopumā piedalījās 79 skolēni no 15  Vidzemes novada skolām. Smiltenes vidusskolu pārstāvēja Valdis Mārtiņš Marcinkēvičs un Līva Hušča no 7.klases, Santa Vintere un Jānis Ričards Bikiņš 8.klase, Rebeka Kristīne Graudiņa un Viktorija Kandele no 9.klases, Emīls Lapiņš no 11.klases. Aptuveni puse no dalībniekiem sacentās 8. – 9.klašu grupā.  Santa Vintere šajā grupā ieguva 8.vietu. 10. – 12.klašu grupā Emīls Lapiņš izcīnīja 2.vietu.

Nākošā nodarbība 20.oktobrī par tēmu “Eiropas Savienība”.

Ingūna Rulle, Smiltenes vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider