2019. gada 23. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes tehnikuma futbolistēm – otrā vieta!

Smiltenes tehnikuma futbolistes kopā ar Valmiera tehnikuma jaunietēm 6. martā pārstāvēs Vidzemi AMI SK 29.sporta spēļu finālsacensībās telpu futbolā jaunietēm Rīgā.
28.februārī Smiltenes tehnikumā notika apakšgrupas sacensības, kurās pirmo vietu izcīnīja Valmieras tehnikuma, otro – Smiltenes tehnikuma un trešo – Malnavas koledžas jaunietes.

Smiltenes tehnikuma futbolistes ar rezultātu 1:4 zaudēja Valmieras tehnikuma komandai un ar rezultātu 6:1 uzvarēja Malnavas koledžu. Savukārt Valmieras tehnikuma futbolistes izšķirīgā spēlē ar rezultātu 7:0 uzvarēja Malnavas koledžas komandu, sacensībās izcīnot 2.vietu.

Smiltenes tehnikumu sacensībās pārstāvēja: Kitija Švītiņa, Sindija Kalīte un Ksendija Barkovska no 3.veterinārmedicīnas kursa, Monika Šķērsta no 2.b veterinārmedicīnas kursa, Dinija Gabranova un Daimona Artamonova  no 2a veterinārmedicīnas kursa un Justīne Stūre no 1.transporta kursa.

Baiba Vahere

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider