2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Smiltenes vidusskolā viesi no Mālpils novada vidusskolas

14.martā Smiltenes vidusskolā viesojās Mālpils novada vidusskolas 1.-4.klašu skolotāji. Skolotāju darba ikdiena ir spraiga. Tāpēc kā mazi svētki ir katra diena, kurā neikdienišķā gaisotnē var gūt jaunu pieredzi un sarunās ar kolēģiem un domubiedriem no citām skolām paplašināt redzesloku un izjust pleca sajūtu.

“Saskarsmē ar bērniem un jauniešiem vienmēr ir bijis un būs daudz izaicinājumu, bet mēs esam kopā, lai viens otram palīdzētu un iedrošinātu,” uzskata Smiltenes vidusskolas direktores vietniece Inese Raiskuma. “Arī Mālpils vidusskolas skolotāji ir piedzīvojuši skolu reorganizāciju un apvienošanu. Skolotāji dalījās pieredzē. Pārrunājām, kā strādāt, ja bērniem ir uzvedības un mācīšanās traucējumi, kuriem grūti izprast cēloni.
Viena no Mālpils vidusskolas skolotājām ir Smiltenes vidusskolas absolvente, un viņai ļoti gribējās kolēģiem parādīt savu skolu un dzimto pusi. Rudenī esam uzaicināti ciemos uz Mālpili. Skolotājiem šādas tikšanās un pieredzes apmaiņa ir ļoti svarīgas.”

Teksts: Baiba Vahere

Foto: Inese Raiskuma

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider