2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Sportojam kopā!

Atbalstot “Olimpiskās dienas 2019”saukli” Tu vari, ja tu dari!”25.septembrī Palsmanes pirmsskolas izglītības iestādē notika aktīva sportošana gan lieliem, gan maziem. Tā iesākās ar jautru vingrošanu mūzikas pavadījumā ,lai visus sportot gribētājus uzmundrinātu un  iesildītu .

Pēc tam bērni kopā ar skolotājām devas norādītajās “stacijās” izpildīt dažāda veida aktivitātes .Maziem “Eži” grupas bērniem bija sarīkota autobraukšana, krāsainu bumbiņu mešana mērķī, sēņošana un citas aktivitātes.“Mārītes”, “Saulītes”,”Bitītes” grupas bērni piedalijās aktivitātēs “Vāverītes ziemas krājumi” ,kuru uzdevums bija pāru darbs –pārnēsāt uz nestuvītēm bļodā čiekurus.Aktivitātē “Zaķis kāpostu dārzā”, uzdevums bija lēciens  maisos. Vislielākā interese un prieks bija aktivitātē “Krāsainie bumbieri”,kuras uzdevums bija ar šautriņu trāpīt  mazajā baloniņā. Mazo dalībnieku acīs mirdzēja prieks un smaids, bet visiem kopā  pozitīvas emocijas  un gandarījums, ka varam būt kopā un mākam aktīvi atpūsties svaigā gaisā.

Pirmsskolas sporta skolotāja Aiga Eimane ,skolotāja Vizbulīte Kauliņa

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider