2019. gada 19. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Tehnikumam kauss par profesionālāko komunikāciju

8.decembrī Aizkrauklē notika LMT Autosporta akadēmijas 2018.gada sezonas apbalvošanas ceremonija. Smiltenes tehnikuma kartinga komanda saņēma kausu par profesionālāko komunikāciju un kausu par aktīvu piedalīšanos sacensībās. Par komandas publisko tēlu rūpējās 2.būvniecības kursa audzēknis Jānis Ričards Mauslis.

Latvijas čempionāta uzvarētāju apbalvošana notiks 12.janvārī. Jau zināms, ka Smiltenes tehnikuma elektrokartinga pilots – 3.A transporta kursa audzēknis Raitis Plukšs elektrokartingu klasē aizvadītajā sezonā izcīnījis godpilno trešo vietu. Komandas sasniegumi ir arī liels jauniešu trenera un skolotāja Ulda Siliņa, kā arī elektrokarta mehāniķa – nu jau Smiltenes tehnikuma absolventa Jāņa Špata un atbalstītāju nopelns.

Skolotājs Uldis Siliņš komandas vārdā saka paldies skolas direktoram Andrim Miezītim par atsaucību un atbalstu izaicinājumiem bagātajā sacensību sezonā.

Tests: Baiba Vahere

Foto: no Smiltenes tehnikuma kartinga komandas personiskā arhīva

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider