2019. gada 18. okt.
LV Latviešu
Viegli lasīt

Variņu jaunie futbolisti Starpnovadu futbola sacensībās

8.oktobrī sacentās meiteņu un zēnu futbola komandas 4.-6.klašu grupā.  No Variņu pamatskolas piedalījās gan zēnu, gan meiteņu komandas. Meitenes sīvā cīņā izcīnīja 2.vietu, kur tikai pēc spēles soda sitienos piekāpās Grundzāles komandai. Komandā bija: Sanija Kaņipova, Eimija Muižniece, Evelīna Ivenkova, Nellija Korule, Daniela Vītiņa, Annija Hintija Mūrniece, Agnese Zelča un Silvija Knope. Spēļu laikā pie vārtu guvumiem tika Nellija, Evelīna un Sanija. Arī zēnu komanda ļoti labi cīnījās. Kristiāns Krastiņš sacensībās ieguva balvu kā „Labākais vārtsargs”. Zēnu komandā spēlēja: Kristers Everts, Maikls Petrovs, Aldis Ābeltiņš, Rihards Īvāns, Kristians Ločmelis, Endijs Zvirbulis un Kristiāns Krastiņš.

9.oktobrī šīs pašas sacensības norisinājās 7.-9.klašu grupām. Variņu pamatskola piedalījās ar vienu komandu zēnu grupā. Spēles laikā ar vārtu guvumiem izcēlās Jurģis Penezis un Aleks Ivenkovs. Komandā bija: Jurģis Penezis, Mārcis Penezis, Aleks Ivenkovs, Kristaps Miķelsons, Justīne Everte, Rodrigo Ķikulis, Mareks Tupmacis un Aivars Butka. Pie apbalvojuma par drosmi un cīņas sparu tika Justīne Everte, jo bija viena no divām meitenēm, kura startēja pie puišiem. Komanda izcīnīja 5.vietu.

Paldies Variņu pamatskolas skolēniem par dalību un labu sniegumu sacensībās!

Paldies Andim Rozītim un Mārim Stabiņam par balvām un sacensību organizēšanu!

Sporta skolotāja Zanda Beitika

Kalendārs

Youtube

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.

Slider